Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZUS dla Ciebie w internecie

Najważniejsze informacje i newsy z ZUS, opisy poszczególnych usług, przybliżenie przepisów prawa - to tematyka nowej serii programu "ZUS dla Ciebie", który tym razem zagościł nie w telewizji, ale w internecie, na portalu Onet.pl.


Program edukacyjno-poradnikowy "ZUS dla Ciebie" to już stały element naszej medialnej rzeczywistości. Od lat pojawia się na antenie Programu I Polskiego Radia, a także w telewizji. W tym roku zaszła jednak pewna zmiana. Materiały video, zamiast w telewizji, emitowane są w jednym z największych polskich portali informacyjnych Onet.pl. To co się nie zmieniło, to cel programu, czyli najprościej rzecz ujmując: przybliżenie klientom ZUS tematyki ubezpieczeń społecznych, w tym szczególnie spraw, które dla rzeszy Polaków są niezwykle istotne. Program składa się przede wszystkim z narzędziowego felietonu, który przybliża ubezpieczonym, przedsiębiorcom oraz emerytom i rencistom sprawy, które mogą w Zakładzie załatwić. Dodatkowo w każdym odcinku dowiadujemy się o nowościach i ciekawostkach z ZUS.

Premiera nowych odcinków odbywa się co środę w południe w dziale "Biznes" portalu Onet.pl. Internet daje nam możliwość komentowania każdej z publikacji. Pierwsze dwa odcinki programu można znaleźć pod adresami:

http://onet.tv/b/biznes/zus-dla-ciebie-przelicz-emeryture-na-nowo/0pzv5t
http://onet.tv/b/biznes/zus-dla-ciebie-nawet-500-tys-zl-dofinansowania-dla-firm-na-co/p98s47
 
źródło: http://www.zus.pl/

2024  Cech Rzemiosł i Małej Przedsiębiorczości