W wieku 90. lat Zmarł pierwszy Biskup Łowicki Alojzy Orszulik

Alojzy Orszulik

Honorowy Członek Cechu Rzemiosł i Małej Przedsiębiorczości

w Łowiczu.

Łowickie środowisko rzemieślnicze z ogromnym żalem przyjęło wiadomość o śmierci Księdza Biskupa Alojzego Orszulika.

Odszedł człowiek, który wielką sympatią darzył nasze środowisko. Żywo interesował się działalnością zarówno pojedynczych zakładów jak i aktualnym stanem oraz przyszłością rzemiosła jako grupy zawodowej. Uczestniczył w wielu wydarzeniach organizowanych przez tutejszy samorząd rzemieślniczy, który też często wspierał swoją rozległą wiedzą i doświadczeniem.

Łowickie środowisko rzemieślnicze zachowa Księdza Biskupa we wdzięcznej  pamięci!

Cechu Rzemiosł i Małej Przedsiębiorczości w Łowiczu.