Rzemieślnicza wycieczka w Pieniny

Zarząd Cechu organizuje na początku listopada br. czterodniową wycieczkę autokarową w Pieniny, z jednodniowym „wypadem” do Słowacji. Chcemy na tę imprezę wykorzystać listopadowy „długi weekend”, który powstał w związku z tym, że tegoroczne Święto Niepodległości będzie obchodzone we wtorek. Miejscem docelowym wycieczki jest Szczawnica – jej uczestnicy zostaną zakwaterowani w Domu Wypoczynkowym „Czarda” (www.czarda.pl) . Wyjazd z Łowicza przewidujemy w sobotę, 8 listopada o godz. 12.00, niedziela jest przeznaczona na zwiedzanie Szczawnicy i jej okolic w tym wejście z przewodnikiem na Trzy Korony. Następnego dnia wyjeżdżamy do Popradu na Słowację, aby skorzystać z kąpieli w Parku Wodnym „AquaCity”. Dzień zakończy uroczysta kolacja przy muzyce regionalnej z tańcami. Powrót do Łowicza dnia następnego ok. godz. 21.00 Jednocześnie zaznaczamy, że program wycieczki może być uzupełniony lub skorygowany zgodnie z życzeniami jej uczestników.
Zarząd Cechu gorąco zachęca członków Łowickiego Cechu do wzięcia udziału w imprezie, prosimy też o rozpropagowanie naszej inicjatywy wśród członków rodziny a także wśród znajomych.
Koszt wycieczki kształtuje się w granicach 400 zł. od osoby, przy 40 uczestnikach imprezy. /członkowie Cechu korzystają ze znaczącej zniżki w opłacie/.
Zapisy na wycieczkę przyjmujemy do 12 września 2014 r. zaś opłata winna być wniesiona do kasy Cechu nie później niż do 30 września 2014 r.