Targi Edukacyjne 2014

W dniu 21 marca 2014 r. odbędą się w Łowiczu, pod patronatem Starosty Łowickiego Krzysztofa Figata, Targi Edukacyjne dla uczniów klas trzecich gimnazjum, którzy w najbliższym czasie muszą podjąć decyzję o wyborze kierunku dalszego kształcenia się. Ofertę szkoleniową dla tej młodzieży przedstawiają szkoły średnie z całego powiatu łowickiego.

Zarząd Cechu chciałby, aby nasze środowisko również uczestniczyło w tej akcji traktując ją jako potencjalne źródło zwiększenia naboru uczniów do zakładów rzemieślniczych. Wymagać to jednak będzie znaczącego wysiłku nie tylko samego Cechu ale także pewnego zaangażowania zakładów szkolących. Dlatego też Zarząd Cechu zwraca się do Koleżanek i Kolegów Mistrzów o pomoc w zorganizowaniu stoiska na Targach a także, o ile to było to możliwe, o udział w samej imprezie. Dodać należy że promowanie odbywa się przez samych uczniów szkół średnich.

Dokładniejsze informacje można uzyskać w siedzibie Cechu.